A | B | C | D | |
---|---|---|---|---|
1 | BEFORE LUNCH | |||
2 | Ring 1 (BLUE MAT) | Ring 2 (GREEN CARPET) | ||
3 | Event | Competitor | Event | Competitor |
4 | Group A Adv CQ Nandu F | Nerice Millet-williams | DELAYED START | |
5 | Group A Adv CQ Comp M | Juny He | ||
6 | Group A Adv NQ Comp M | Khai Nguyen | ||
7 | Group C Beg CQ Comp F | Antonina Schegolev | ||
8 | Group C Int CQ Comp F | Rebecca Liu | Child Beg CQ M | Evan Schwetz |
9 | Group C Int CQ Comp M | Chien-mu Yang | Agibail Perez | |
10 | Colin Schwetz | Youth Beg CQ M | Daniel Su | |
11 | Henry Mccann | Devin Minano | ||
12 | Harrison Lin | Youth Int CQ M | Andres Palomino | |
13 | Kaden Vuong | Santiago Palomino | ||
14 | Group C Adv CQ Comp F | Joella Cabrera | Youth Beg GS M | Daniel Su |
15 | Kaitlyn Pham | Youth Beg GS F | Agibail Perez | |
16 | Helen K. Yamada | Youth Int GS M | Andres Palomino | |
17 | Group C Adv CQ Comp M | Nicholas Pham | Santiago Palomino | |
18 | Group B Beg CQ Comp F | Lucy Xu | Youth Beg DS M | Daniel Su |
19 | Group B Int CQ Comp F | Elena Wang | Group C Beg CQ F | Maia Brown |
20 | Group B Int CQ Comp M | Joshua Liu | Audrey Kuo | |
21 | Group B Adv CQ Comp F | Tiffany Lee | Lily Liu | |
22 | Kaitlyn Nguyen | Maggie Liu | ||
23 | Annie Shen | Group C Beg CQ M | Jackie Gallagher | |
24 | Group B Adv CQ Comp M | Dan Nguyen | Matthew Turcios | |
25 | Thiha Maung | Group B Beg CQ M | Ryan Gallagher | |
26 | Matthew Pham | Group C Int CQ F | Jessica Su | |
27 | Group B Adv NQ Comp M | Connor Hass | Therese Tsang | |
28 | Brandon Wong | Group C Int CQ M | Chien-mu Yang | |
29 | Group C Int JS Comp M | Harrison Lin | Group B Int CQ M | Phillip Mitchell |
30 | Henry Mccann | Archer Sariscak | ||
31 | Group C Adv JS Comp F | Helen K. Yamada | Group A Int CQ F | Sharon Gillbertson |
32 | Group B Beg JS Comp F | Lucy Xu | Rachel Su | |
33 | Group B Int JS Comp F | Elena Wang | Group A Int CQ M | Keenan Tjahjana |
34 | Group B Adv JS Comp F | Tiffany Lee | Group C Adv CQ F | Joella Cabrera |
35 | Annie Shen | Group A Adv CQ M | Justin Hill | |
36 | Group B Adv JS Comp M | Matthew Pham | Group C Int NQ M | Ashvatt Senthil Venkatesh |
37 | Thiha Maung | Group B Int NQ F | Jaclyn Huynh | |
38 | Group C Beg DS Comp F | Antonina Schegolev | Group B Int NQ M | Darren Tjahjana |
39 | Group C Int DS Comp F | Rebecca Liu | Group B Adv N Trad BH M | Eric Yeh |
40 | Group C Int DS Comp M | Colin Schwetz | Group A Adv S Trad BH M | Justin Hill |
41 | Chien-mu Yang | Group C Beg JS F | Audrey Kuo | |
42 | Kaden Vuong | Group C Int JS F | Therese Tsang | |
43 | Group C Adv DS Comp F | Joella Cabrera | Group B Int JS F | Elena Wang |
44 | Kaitlyn Pham | Group B Int JS M | Phillip Mitchell | |
45 | Group C Adv DS Comp M | Nicholas Pham | Archer Sariscak | |
46 | Group B Int DS Comp M | Joshua Liu | Darren Tjahjana | |
47 | Group B Adv DS Comp F | Kaitlyn Nguyen | Group A Int JS F | Sharon Gillbertson |
48 | Group B Adv DS Comp M | Dan Nguyen | Rachel Su | |
49 | Group A Adv DS Comp M | Juny He | Group A Int JS M | Keenan Tjahjana |
50 | Group B Int ND Comp F | Jaclyn Huynh | Group B Adv N Trad Weapon M | Eric Yeh |
51 | Group B Adv ND Comp M | Connor Hass | Group A Adv S Trad Weapon M | Justin Hill |
52 | Brandon Wong | Group C Beg DS F | Lily Liu | |
53 | Group A Adv ND Comp M | Khai Nguyen | Maggie Liu | |
54 | Group C Int QS Comp M | Henry Mccann | Group B Beg DS M | Ryan Gallagher |
55 | Harrison Lin | Group C Int DS F | Jessica Su | |
56 | Group B Int QS Comp F | Elena Wang | Group C Int DS M | Ashvatt Senthil Venkatesh |
57 | Group B Adv QS Comp F | Tiffany Lee | Group A Adv DS F | Nerice Millet-williams |
58 | Annie Shen | Group C Adv Other Weapon F | Helen K. Yamada | |
59 | Group B Adv QS Comp M | Matthew Pham | Group A Adv Other Weapon M | Justin Hill |
60 | Thiha Maung | Group C Beg GS F | Maia Brown | |
61 | Group C Beg GS Comp F | Antonina Schegolev | Lily Liu | |
62 | Group C Int GS Comp F | Rebecca Liu | Maggie Liu | |
63 | Group C Int GS Comp M | Harrison Lin | Group C Beg GS M | Jackie Gallagher |
64 | Colin Schwetz | Matthew Turcios | ||
65 | Chien-mu Yang | Group B Beg GS M | Ryan Gallagher | |
66 | Kaden Vuong | Group C Int GS F | Jessica Su | |
67 | Group C Adv GS Comp F | Joella Cabrera | Group B Int GS M | Archer Sariscak |
68 | Kaitlyn Pham | Darren Tjahjana | ||
69 | Helen K. Yamada | Group A Int GS M | Keenan Tjahjana | |
70 | Group C Adv GS Comp M | Nicholas Pham | Group A Adv GS F | Nerice Millet-williams |
71 | Group B Adv GS Comp F | Kaitlyn Nguyen | Group C Int QS F | Therese Tsang |
72 | Group B Adv GS Comp M | Matthew Pham | Group B Int QS M | Phillip Mitchell |
73 | Dan Nguyen | Group A Int QS F | Rachel Su | |
74 | Group B Adv Nangun Comp M | Connor Hass | Group C Int Taiji BH M | Henry Mccann |
75 | Brandon Wong | Group A Adv Taiji BH F | Arabella Chiang | |
76 | Group A Adv Nangun Comp M | Khai Nguyen | Group C Beg Taiji 24-Form F | Antonina Schegolev |
77 | Group C Int Taiji Weapon M | Henry Mccann | ||
78 | Group A Adv Taiji Weapon F | Arabella Chiang | ||
79 | ||||
80 | ||||
81 |